Čekejte prosím...
Trenér Václav Novák
MEMORIÁL V. BŘÍZY - KAMENICE
POHÁR MĚSTA KOLÍNA - POLABSKÁ LIGA
MUKULÁŠSKÁ NADÍLKA 2023
VC MĚSTA JIČÍNA - MEMORIÁL JOSEFA LETOŠNÍKA
PČR STARŠÍCH ŽÁKŮ - OSTRAVA
KRALUPY CUP - 25. ROČNÍK
ČESKÝ POHÁR - VC Jablonce nad Nisou
10. ročník JUDO CUP KAMENICE
- 1.místo-Tatíčková Miriam
- 1.místo-Hlaváčová Isabela
- 1.místo Maralíková Julie
- 3.místo-Kočišová Emma
- 1.místo-Hlaváč Petr
- 1.místo-Němeček Šimon
- 3.místo- Fencl Jakub
- Isabela Hlaváčová s trenéry Quantem a Novákem
- Šimon Němeček a Matyáš Bena
- Petr Hlaváč a Jan Švec s trenérem Novákem
- Šimon Němeček a Matyáš Bena s trenérem Novákem
TRILOBIT CUP DVŮR KRÁLOVÉ - 27.5.2023
X. ROČNÍK VELKÉ CENY PARDUBIC - 27.5.2023
KRAJSKÝ PŘEBOR BEROUN 20. a 21.5.2023
PŘÍBRAM - 1. ročník MEMORIÁL JIŘÍHO STRAKY
20. ročník Velké ceny města Mostu
KVALIFIKAČNÍ TURNAJ - KOLÍN 25.3.2023
BENEŠOV - MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO - 18.2.2023
PČR MLADÁ BOLESLAV
24. ročník KRALUPY CUP
8.ročník MĚLNICKÉHO POHÁRU s mezinárodní účastí
BENEŠOV - MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO - 21.5.2022
JUNIOR CUP 2021 TEPLICE
21. ročník KRALUPY CUP
7. ročník MĚLNICKÉHO POHÁRU
KOLÍN 18.9.2021 - UZAVŘENÁ KRAJSKÁ SOUTĚŽ
ČÁSLAV - uzavřená krajská soutěž - 4.9.2021 a krajský přebor U13 - 5.9.2021
KRALUPY CUP-21.ročník a KP Středočeského kraje
- 3.místo-Louček Martin
- 1.místo-Louček Martin 3.místo Cibík Pavel
- 1.místo-Plocar Jonáš
- 2.místo-Němeček Šimon
- HÁDEJ KDO JSME??
- Vítězství nad Covidem 19
- Naše nejmladší závodnice
- 1.místo-Spárová Amálka
- 2.místo-Drtinová Nicole
- 2.místo-Libjaková Rozálie
- 2.místo-Hlaváčová Izabela
- 1.místo-Vlasák Tomáš
- 1.místo-Hlaváč Petr
- 3.místo-Šťastná Nela
- 2.místo-Vobora Jáchym
- 1.místo-Švec Jan 2.místo-Rojek Tobiáš
- 1.místo-Drábek Martin
- 3.místo-Sojka Matouš
- 1.místo-Němeček Šimon
LÉTO KLADENSKÝCH DĚTÍ 2020
MEMORIÁL HELMUTA TAUDA - CHOMUTOV
Memoriál A.Tichého - BENEŠOV
1.kolo "Polabská liga" a "Pohár města Kolína"
VELKÁ CENA ČESKÉ TŘEBOVÉ
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA - 4.12.2019
MEZIODDÍLOVÝ TURNAJ NERATOVICE
MČR dorostu Brno
4. ROČNÍK "ŘÍČANY CUP"
SOLANIN CUP - POLSKO
JESENICKÝ POHÁR - 3. ročník
KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ČECH
MEZINÁRODNÍ VELKÁ CENA A ČESKÝ POHÁR - NOVÝ BYDŽOV
2. ročník "ŠKOENERGO CUP " - MLADÁ BOLESLAV
3. ROČNÍK "POHÁR JUDO PŘÍBRAM" a "JIGORO KANO CUP 2019" NOVÝ BOR
MISTROVSTVÍ ČR ŽEN - JABLONEC n/N.
MEZIODDÍLOVÝ TURNAJ NERATOVICE
VII.ROČNÍK TURNAJE O POHÁR MĚSTA ČESKÉ LÍPY
JARNÍ TURNAJ MLÁDEŽE - TEPLICE
VELKÁ CENA JABLONCE n/N. - ČESKÝ POHÁR
CHOMUTOV - Memoriál H.Tauda
JUDO LUNA CUP - LOUNY
BENEŠOV - MEMORIÁL ANTONÍNA TICHÉHO
VELKÁ CENA LITOMĚŘIC A MEMORIÁL KARLA STRNADA VELIM
VELKÁ CENA ČESKÉ TŘEBOVÉ - VIII. ročník
Podještědské novoroční poprání - LIBEREC
POHÁR MĚSTA BEROUNA
VÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV
PODZIMNÍ TURNAJ 2018 DĚČÍN
POLABSKÁ LIGA - ČÁSLAV
JIHLAVSKÉ KIMONO 2018
NERATOVICE - 11.11.2018
JUDO LUNA CUP 2018 - LOUNY
JIGORO KANO CUP 2018
PŘEBOR ČR OSTRAVA
KRALUPY CUP - 20. ročník
ČESKÝ POHÁR TEPLICE
ČESKÝ POHÁR BRNO
POLABSKÁ LIGA - NOVÝ BYDŽOV
DIPLOM A SLADKÁ ODMĚNA ZA CELOROČNÍ SNAHU PRO NEJMENŠÍ ČLENY ODDÍLU N62
MEZINÁRODNÍ TURNAJ BERLÍN
POHÁR NADĚJÍ KOLÍN
ODDÍLOVÝ TURNAJ JUDO-BOWLING - 8.ČERVNA 2018
1. ročník ŠKOENERGO CUP MLADÁ BOLESLAV
NOVÝ BOR
POHÁR OSVOBOZENÍ - KOLÍN
MČR dorostenky družstva - Jablonec n.N.
CHOMUTOV - Memoriál H.Tauda
POHÁR JUDA PŘÍBRAM
MEMORIÁL VÁCLAVA BŘÍZY - KAMENICE
VI. ROČNÍK TURNAJE O POHÁR MĚSTA ČESKÉ LÍPY
MISTROVSTVÍ ČR - HRANICE NA MORAVĚ
ČESKÝ POHÁR staršího žactva družstev - TURNOV
VELIKONOČNÍ TURNAJ TEPLICE
- 1. místo-ANIČKA DURECOVÁ
- 2. místo - DARSA FILIP
- 3.místo-JAVŮREK JONÁŠ
- "BRONZOVÝ" JONÁŠ
- "STŘÍBRNÝ" JAKUB a "ZLATÝ" MARTIN
- "STŘÍBRNÝ" VOJTA
- "BRONZOVÝ" MICHAEL
- "ZLATÍ" bratři RUSOVI
- "ZLATÁ" LUDMILA
- "ZLATÁ" ANIČKA
- "BRONZOVÝ" JONÁŠ
- "STŘÍBRNÝ" ŠIMON
- Šimon s Pohárem za 5. místo v družstvech
- POŘADÍ DRUŽSTEV
- POHÁR ZA 5. místo v družstvech
LUNA CUP LOUNY
KRAJSKÝ PŘEBOR - BENEŠOV
ČESKÝ POHÁR JABLONEC n. N.
NERATOVICE - Mezioddílový turnaj
LITOMĚŘICE - VELKÁ CENA
VELKÁ CENA HRADCE KRÁLOVÉ
VELKÁ CENA - ÚSTÍ n/L.
KRAJSKÉ MISTROVSTVÍ STŘEDNÍCH ČECH - Týnec nad Labem
AUDINCOURT - FRANCIE
- Tlumočník (člen oddílu N62)Jan Pietrošek
- Nejmladší závodníci
- JAKUB-nástup na zápas
- 1.MÍSTO-JAKUB DARSA
- "ZLATÝ" JAKUB DARSA
- 1.MÍSTO-ŠIMON NĚMEČEK
- "ZLATÝ" ŠIMON NĚMEČEK
- VOJTA NASTUPUJE
- 2.MÍSTO VOJTA DANDAR
- "STŘÍBRNÝ" VOJTA DANDAR
- "ZLATÝ" FILIP DARSA
- 2.MÍSTO HANA KYNCLOVÁ
- "STŘÍBRNÁ"HANA KYNCLOVÁ
- 3.MÍSTO JONÁŠ JAVŮREK
- "BRONZOVÝ"JONÁŠ JAVŮREK
- NEJSTARŠÍ TROJICE
- NEJMLADŠÍ TROJICE
- NEJKRÁSNĚJŠÍ TROJICE
- ROZCVIČOVÁNÍ
- PAVEL BAREŠ - BOJ NA ZEMI
- 3.MÍSTO MAREK SOJKA
- 2.MÍSTO JAN DOČEKAL
- NATÁLIE-NÁSTUP NA ZÁPAS
- 3.MÍSTO NATÁLIE POKORNÁ
- "ZLATÝ" FILIP DARSA
- "ZLATÁ"KLÁRA DEMBINNÁ
- "ZLATÁ"KLÁRA DEMBINNÁ
VELKÁ CENA - LITOMĚŘICE
LIBEREC-NOVOROČNÍ PODJEŠTĚDSKÉ POPRÁNÍ
23. VÁNOČNÍ TURNAJ ZBRASLAV
MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA - PROSINEC 2017
- FOTO Č. 2
- FOTO Č. 3
- FOTO Č. 4
- FOTOČ. 5
- FOTO Č. 6
- TO JSEM KRÁSNÝ ANDĚL
- "HADŽIME"
- FOTO Č. 7
- FOTO Č. 8
- FOTO Č.9
- FOTO Č. 10
- FOTO Č. 11
- FOTO Č. 12
- FOTO Č. 13
- FOTO Č. 14
- FOTO Č. 15
- FOTO Č. 16
- FOTO Č. 17
- FOTO Č. 18
- TY JSI KRÁSNÝ ANDĚLI
- FOTO Č. 19
- FOTO Č. 20
- FOTO Č. 21
- FOTO Č. 22
- FOTO Č. 23
- FOTO Č. 24
- FOTO Č. 25
EVROPSKÝ "A" TURNAJ - VARŠAVA
JUNIOR CUP TEPLICE
POHÁR SEVERU - RUMBURK
PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY - JIČIN
19. ročník KRALUPY CUP
TURNAJ NADĚJÍ KOLÍN
III. JUDO CHAMPION CUP - NOVÝ BOR
VELKÁ CENA - MĚSTA MOSTU
MEMORIÁL H. TAUDA
POHÁR MĚSTA BEROUNA
VELKÁ CENA MLADÁ BOLESLAV
KRAJSKÝ PŘEBOR KOLÍN
VELKÁ CENA - JABLONEC n. N
VELKÁ CENA ÚSTÍ N/L.
ČESKÝ POHÁR- OSTRAVA
BENEŠOV-MEMORIÁL A. TICHÉHO
ZIMNÍ TURNAJ MLÁDEŽE - TEPLICE
VELKÁ CENA - LITOMĚŘICE
MEDAILISTÉ Z PČR 2015/2016
POHÁR ČR MLADÁ BOLESLAV
MÁJOVÝ TURNAJ MLADÁ BOLESLAV
MEMORIÁL H.TAUDA - CHOMUTOV
KRAJSKÝ PŘEBOR MLADÁ BOLESLAV
ČESKÝ POHÁR JABLONEC n.N.
POHÁR MĚSTA BEROUNA - 2015
PŘEBOR ČR OSTRAVA 2015
POHÁR NADĚJÍ ÚSTÍ NAD LABEM
MEZIODDÍLOVÝ TRÉNINK
ČESKÝ POHÁR BRNO 19. - 20. 9. 2015
ČESKÝ POHÁR CHOMUTOV - 13. června 2015
PŘEBORNÍCI KRAJE - KOLÍN 28.3.2015
VELKÁ CENA LITOMĚŘICE
PUTOVNÍ POHÁR ZA 1.MÍSTO V 7.ROČNÍKU BEROUNSKÉNO TURNAJE, KTERÉ ZÍSKALO DRUŽSTVO NAŠEHO ODDÍLU
ADVENTNÍ TURNAJ MLADÁ BOLESLAV
- ÚSPĚŠNÉ DRUŽSTVO MLADÝCH JUDISTŮ S TRENÉREM NOVÁKEM
- JAVŮREK J.-2.místo (druhý zleva)
- CIBÍK P.-2.místo (druhý zleva)
- BENEŠ M.-2.místo(druhý zleva)
- SOJKA M.-1.místo, PROKOP T.-3.místo
- BOUMA Jiří-1.místo (první zleva)
- BAREŠ Pavel-1.místo (první zleva)
- BOUMA Jan-2.místo (uprostřed)
- HADRAVOVÁ K.-1.místo , DVOŘÁKOVÁ Anna-3.místo
MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU PLZEŇ
1. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE MĚLNÍK
MČR OSTRAVA 18.10.2014
ČESKÁ LÍPA - TURNAJ -19. dubna 2014
KRAJSKÝ PŘEBOR - BENEŠOV 12. DUBNA 2013
ČP Jablonec n.N.
Mikulášská nadílka v oddílu N62
VÍTĚZNÉ DRUŽSTVO KRALUPSKÉ MINILIGY - 2013
MČR TEPLICE
MČR Jablonec n.N.
2.ročník JUDO CUP KAMENICE - 7.4.2013
Krajský přebor STČ Benešov-mláďata-29.4.2013
Mezinárodní soutěž-ČP Chomutov-25.4.2013
Vítězné družstvo N62 z mezioddílového turnaje KOBRA-N62-25.4.2013
Mladé naděje oddílu N62 - přebornice Středočeského kraje pro rok 2013
Třetí kolo miniligy-Kralupy n.Vlt.(část naší výpravy)
Závěrečné cvičení našich nejmenších 24. června 2013
Český pohár v Teplicích
Kontakt
Judo Kladno N62 - Václav Novák
Podrázkého č.497
Kladno - Rozdělov
272 04 605 718 080 JKN62@seznam.cz
Kladno - Rozdělov
272 04 605 718 080 JKN62@seznam.cz